Scania P280 Rasti frigorifer 7.60m tub tubi i mishit me ajër të kondicionuar me ajër të kondicionuar LBW EURO5 TÜV i ri!

Special features

- Motorri Euro 5 DC9 38 L01
- Retarder Scania
- Boshti i pasmë i pezullimit të ajrit
- kyç diferencial
- ajer te kondicionuar
- Vendi i shoferit me pezullim ajri
- CD radio, Bluetooth
- Pasqyrë e këndit të gjerë
- kontrolli i lundrimit
- kompjuter në bord
- kamera me pamje të pasme
- kutia e veglave
- rrota rezervë
- Dritare elektrike
- elektr. pasqyrë e rregullueshme me nxhemje

Body of the vehicle

Rast frigorifer nga Chereau me njësi ftohëse Carrier Supra 950 dhe ngritës bishti Zepro


- Hapësira e ngarkesës: 7.60m x 2.46m x 2.50m (L x W x H)

- Leviand 25 - vinçi hidraulik i kantierit

- 2x shirita sharje nga të dy palët

- Ndriçim shtëpie

- Ashensori i bishtit Zepro - 1,500kg- Transportuesi Supra 950 agregat

- Operacioni motorik dhe i palëvizshëm 380V

- -20 ° C kapaciteti i dobishëm për ftohje i njësisë në kushte ATP
përfshirë 30 ° C (86 ° F) temperaturën e ambientit

Description

Rast frigorifer Scania P280 me njësi transportuese, transportues tubash mishi dhe ngritës bishti Zepro.

Automjeti është në gjendje shumë të mirë teknike dhe optike. 64 kilometra largësi totale, e demonstrueshme. Të gjitha inspektimet janë kryer në kohën e duhur. Të gjithë dokumentet e mirëmbajtjes në dispozicion!

TÜV i ri

Regjistrimi doganor i përfshirë!


Ne jemi në dispozicionin tuaj në çdo kohë për pyetje të mëtejshme, detaje teknike, foto të detajuara.

Ne kujdesemi për të gjitha formalitetet që lidhen me eksportin.


Subjekt i shitjeve paraprake dhe gabimeve! Kushtet dhe rregullat tona të përgjithshme zbatohen ekskluzivisht!


nëse keni ndonjë pyetje më telefononi
NR AL/KS: +383 49155996 (Viber/WhatsApp)
DE +49 15117581292 (Viber/WhatsApp)
ne flasim shqip dhe gjermanisht

Specifications
ID: 07199518
Brand: Scania
Model P280
Version DB4X2 HNA
First Registration: 09-2010
Power: 206 kW (280HP)
Engine capacity: 9290cm3
Fuel Type: Diesel
Colour: white
Axles: 2
Wheel Formula: 0
Suspension:
Door count: 2/3
Wheel base: 5.100 mm
Gearbox: Manual gearbox
Emission Class: EURO 5
Environment Badge 4 Grün
Total weight: 19,000 kg
Empty weight: 12.215 kg
Payload: 6.785 kg
Mileage: 693.000 km
Zollkenzeichen Gratis!
Price
26,000 € netto

Exportpreis auf Anfrage.
Export price on request.
Prix export sur demande.
Zapytaj o cenę eksportową.
экспортная цена по запросу.
سعر التصدير