Renault Master 120dCi platformë e punës ajrore Francë Elevator 111F shportë 11m 120kg TÜV UVV e re!

Special features

- 3 vende/Ulse
- ABS, ASR
- airbag
- CD radio
- elektr. immobilizer
- Rrota e rregullueshme në lartësi dhe në thellësi
- Selia e shoferit me shtrëngues
- kompjuter në bord
- timoni multifunksional
- Dritare elektrike
- elektr. pasqyrë e rregullueshme me nxhemje
- Bllokimi qendror me telekomandë / Zentral me Qels

Body of the vehicle

Platforma e punës ajrore France Elevateur 111F


- max. Lartësia e punës: 11m

- max. arrijnë anësore: 6.30m

- 2x mbështet

- Rrotullimi: 360 °

- Shporta mund të mbajë deri në 120 kg

- telekomandë

- Funksioni i fillimit / ndalimit të motorit

- Raftet për mjetet

Description

Automjeti është në një gjendje shumë të mirë teknike dhe optike, platforma e punës ajrore është plotësisht funksionale dhe e gatshme për përdorim. Automjeti dhe trupi shërbeheshin rregullisht.

TÜV dhe UVV të reja!

Regjistrimi doganor i përfshirë!


Ne jemi në dispozicionin tuaj në çdo kohë për pyetje të mëtejshme, detaje teknike, foto të detajuara.

Ne kujdesemi për të gjitha formalitetet që lidhen me eksportin.


Subjekt i shitjeve paraprake dhe gabimeve! Kushtet dhe rregullat tona të përgjithshme zbatohen ekskluzivisht!


nëse keni ndonjë pyetje më telefononi
NR AL/KS: +383 49155996 (Viber/WhatsApp)
DE +49 15117581292 (Viber/WhatsApp)
ne flasim shqip dhe gjermanisht

Specifications
ID: 08195742
Brand: Renault
Model Master
Version 120dCi
First Registration: 01-2011
Power: 88 kW (120HP)
Engine capacity: 2464cm3
Fuel Type: Diesel
Colour: white
Axles: 2
Wheel Formula: 0
Door count: 4/5
Wheel base: 3.578 mm
Gearbox: Manual gearbox
Environment Badge 4 Grün
Length 6.24 m
Width 1.99 m
Height 3.35 m
Total weight: 3,500 kg
Mileage: 219.000 km
Zollkenzeichen Gratis!
Price
18,900 € netto

Exportpreis auf Anfrage.
Export price on request.
Prix export sur demande.
Zapytaj o cenę eksportową.
экспортная цена по запросу.
سعر التصدير