Mercedes-Benz Atego 823L valixhe 6.40m hapësirë e madhe shtrati me ajër të kondicionuar në shtëpi LBW EURO6 TÜV!

Special features

- Motorri EURO6 OM934
- Transmetimi Mercedes PowerShift 3
- EBS, ABS, ASR
- Kabina Bigspace L me divan
- Boshti i pasmë i pezullimit të ajrit
- Rezervuari kryesor 180l + rezervë shtesë 100l
- Paketa e dritës LED: Dritat LED gjatë ditës, drita e dritës LED
- ajer te kondicionuar
- ngrohje ndihmëse
- Radio CD Bluetooth Mercedes Mercedes
- lundrimi
- Radio CB
- kuti e ftohtë
- Konvertuesi i tensionit 24V / 12V 10A
- Ndenjësja e shoferit të pezulluar nga ajri me shtrëngues
- Imobilizues
- alarmi i kthyeshëm
- vizion dielli
- blinds dielli
- Sunro, elektrike
- Dekor druri, mat
- Dritare elektrike
- elektr. pasqyrë e rregullueshme me nxhemje
- Bllokimi qendror me telekomandë / Zentral me Qels
- Rripat e aluminit Alcoa Dura-Bright 6.75 x 17.5

Body of the vehicle

Trupi i kutisë me ngritje bishti


- Dimensionet (LxWxH): 6.40mx 2.46mx 2.50m

- Shirita prerjeje nga të dy palët

- Ndriçim shtëpie

- Heqja e bishtit BÄR 1000kg

- Kutia e veglave

- rezervuari uji

Description

Trupi kuti Mercedes-Benz Atego 823L me ngritës bishti.

Automjet gjerman, dora e parë. Gjendja kryesore, automjet shumë i mirëmbajtur. Libri i kontrollit mirëmbahej, automjeti shërbohej rregullisht. Të gjitha dokumentet dhe raportet e mirëmbajtjes së automjetit në dispozicion!

TÜV i ri!

Regjistrimi doganor i përfshirë!


Ne jemi në dispozicionin tuaj në çdo kohë për pyetje të mëtejshme, detaje teknike, foto të detajuara.

Ne kujdesemi për të gjitha formalitetet që lidhen me eksportin.


Subjekt i shitjeve paraprake dhe gabimeve! Kushtet dhe rregullat tona të përgjithshme zbatohen ekskluzivisht!


nëse keni ndonjë pyetje më telefononi
NR AL/KS: +383 49155996 (Viber/WhatsApp)
DE +49 15117581292 (Viber/WhatsApp)
ne flasim shqip dhe gjermanisht

Specifications
ID: 08198909
Brand: Mercedes-Benz
Model Atego
Version 823L
First Registration: 11-2014
Engine capacity: 5132cm3
Fuel Type: Diesel
Colour: white
Axles: 2
Wheel Formula: 0
Cabin: Long distance Traffic
Suspension:
Door count: 2/3
Wheel base: 4.820 mm
Tires: 235/75 R17,5
1 Achse 10mm
2 Achse 8mm
Gearbox: Full-automatic
Emission Class: EURO 5
Environment Badge 4 Grün
Length 8.85 m
Width 2.55 m
Height 3.55 m
Total weight: 7,490 kg
Empty weight: 6.215 kg
Payload: 1.275 kg
Mileage: 366.000 km
Zollkenzeichen Gratis!
Price
30,900 € netto

Exportpreis auf Anfrage.
Export price on request.
Prix export sur demande.
Zapytaj o cenę eksportową.
экспортная цена по запросу.
سعر التصدير