Renault Master 145dCi L2H2 platformë e punës ajrore me Korb dej 120KG KLUBB K32 13m automjet i ri EURO6 TÜV UVV i ri!

Special features

- Motori EURO 6D 145 HP
- Transmision manual me 6 shpejtësi
- ajer te kondicionuar
- kontrolli i lundrimit
- CD radio me Bluetooth
- Dritë LED
- elektr. immobilizer
- 3 vende
- Selia e shoferit me shtrëngues
- Rrota e rregullueshme në lartësi dhe në thellësi
- kompjuter në bord
- elektr. pasqyrë e rregullueshme me nxhemje
- elektr. dritare
- Bllokimi qendror me telekomandë / Zentral me Qels

Body of the vehicle

KLUBB K32
platformë e punës ajrore

- Lartësia e punës: 13m

- Gama anësore: 6m

- Rrotullimi: 360 °

- Shporta mund të mbajë deri në 120 kg

- telekomandë

- Funksioni i fillimit / ndalimit të motorit

- Raftet për vegla (personalizim)

Automjeti i ri! Në dispozicion tani!

TÜV dhe UVV të reja!

Në dispozicion menjëherë nga depoja jonë në Langenfeld!

Ne jemi në dispozicionin tuaj në çdo kohë për pyetje të mëtejshme, detaje teknike, foto të detajuara.

Ne kujdesemi për të gjitha formalitetet që lidhen me eksportin.


Subjekt i shitjeve paraprake dhe gabimeve! Kushtet dhe rregullat tona të përgjithshme zbatohen ekskluzivisht!


nëse keni ndonjë pyetje më telefononi
NR AL/KS: +383 49155996 (Viber/WhatsApp)
DE +49 15117581292 (Viber/WhatsApp)
ne flasim shqip dhe gjermanisht

ACR-Juretzki Nutzfahrzeughandels


Të gjitha automjetet e ofruara për shitje janë pronë e ACR Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH. Automjetet tona janë fotografuar nga ne në kompani, kështu që të jeni të sigurt se ato janë foto origjinale që tregojnë gjendjen aktuale të automjetit. Pas restaurimit të mëparshëm të automjeteve të përdorura në punëtorinë tonë për mekanikë, trupore dhe pikturë, ata janë plotësisht të përgatitur për inspektimin teknik. Ne garantojmë kilometrazhin origjinal të makinës. Për të shmangur rrezikun, mund ta kontrolloni automjetin në distancë nga kompani me reputacion si KÜS, TÜV ose Dekra.

Ne gjithashtu ofrojmë shërbime shtesë si:

  • Dorëzimi i automjetit të blerë në destinacionin që ju dëshironi
  • Të gjitha formalitetet e eksportit (numrat e regjistrimit të eksportit, etj.)
  • Oferta individuale për financim
  • Ofertat e qirasë
  • Blerja e automjetit tuaj ekzistues në faturim
  • Instalimi i pajisjeve shtesë sipas kërkesës

Për informacione të mëtejshme të tilla si të dhëna teknike, foto të hollësishme, ju lutemi na kontaktoni, ne do të jemi të lumtur t'ju ndihmojmë. Nëse nuk keni gjetur një automjet të përshtatshëm për kompaninë tuaj, na kontaktoni.* Të gjitha çmimet e listuara në faqen tonë të internetit janë çmime neto. ACR Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH përpilon me shumë kujdes përmbajtjen e kësaj faqe në internet dhe siguron që ajo të azhurnohet rregullisht. Sidoqoftë, ky informacion shërben vetëm si informacion i përgjithshëm jo-detyrues dhe nuk zëvendëson këshillat individuale të hollësishme kur merrni një vendim për blerjen. Vetëm dispozitat e përfshira në kontratën e shitjes janë vendimtare. Ne rezervojmë të drejtën për të bërë ndryshime, gabime, gabime shtypi dhe shitje paraprake.

Specifications
ID: 12191618
Brand: Renault
Model Master
Version 145dCi
Power: 107 kW (146HP)
Engine capacity: 2299cm3
Fuel Type: Diesel
Colour: white
Axles: 2
Wheel Formula: 0
Wheel base: 3.682 mm
Tires: 225/65 R16C 112/110R
Gearbox: Manual gearbox
Emission Class: EURO 6
Environment Badge 4 Grün
Length 6.75 m
Width 2.07 m
Height 3.40 m
Total weight: 3,500 kg
Mileage: 0 km
Zollkenzeichen Gratis!
Price
Archive - vehicle is already sold

Exportpreis auf Anfrage.
Export price on request.
Prix export sur demande.
Zapytaj o cenę eksportową.
экспортная цена по запросу.
سعر التصدير

kontaktoni
Tel: (00 49) 2173 - 101 498 21 Deutsch Englisch Französisch
Tel: (00 49) 2173 - 101 498 22 Deutsch Englisch Französisch Svenska Español Pусский
Tel: (00 49) 2173 - 101 498 23 Deutsch Englisch Französisch Arabisch
Tel: (00 49) (0) 175 - 1884412 Deutsch Englisch Französisch
Fax:(00 49) 21 73 - 101 49 8 10
e-mail: info2@acr-juretzki.de

ACR-Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH
Hans-Boeckler-Str. 22a
D-40764, Langenfeld
Öffnungszeiten:
Montag - Freitag: 09.00 - 18.00
Samstag: 09.00 - 13.00
*** Alle Angaben ohne Gewähr. Das Recht auf Zwischenverkauf vorbehalten.

Ne themi:
PL, DE, EN, FR, IT, ES, RU, SV