Iveco Daily Frigorifer 35S13 Carrier LBW PDC TÜV

Special features

- Cruise control
- ABS
- Liftgate
- Radio
- Power windows

Body of the vehicle

Frigorifer Cazaux
- Viti i ndërtimit: 01/2016
- Dimensionet e brendshme: 2,80 x 1,90 x 1,95 (m)
- 2 ndarje ruajtëse
- ndriçimi i brendshëm

Transportuesi Pulsor 350 S.
- Operacioni motorik dhe i palëvizshëm 230V
- Avullues me tifoz
- -20 ° C kapaciteti i dobishëm për ftohje i njësisë në kushte ATP përfshirë temperaturën e ambientit 30 ° C (86 ° F)

Ashensori i bishtit Dhollandia DHLMZ.10
- Kapaciteti i ngarkesës 500KG
- telekomandë

karakteristika të veçanta:
- Sensorët e parkimit të pasëm
- Selia e shoferit të pezulluar nga ajri nga ISRI me mbështetëset e armëve
- kontrolli i lundrimit (Tempomat)
- kompjuter në bord
- CD radio
- airbag
- drejtues energjie
- ABS
- ASR
- Dritare elektrike
- elektr. pasqyrë e rregullueshme me nxhemje
- Bllokimi qendror me telekomandë / Zentral me Qels

Përshkrimi:
Iveco Daily 35S13 me trup frigorifer nga Cazaux dhe Dhollandia ashensor bisht.
- Pesha e zbrazët: 2,690 KG
- Rrota e rrotave: 3000 mm
- Madhësia e gomave: 225 / 65R16

Automjeti është në gjendje të mirë teknike dhe optike.
Inspektimi i fundit në 191.901km.

TÜV i ri!
Regjistrimi doganor i përfshirë!


Ne jemi në dispozicionin tuaj në çdo kohë për pyetje të mëtejshme, detaje teknike, foto të detajuara.

Ne kujdesemi për të gjitha formalitetet që lidhen me eksportin.


Subjekt i shitjeve paraprake dhe gabimeve! Kushtet dhe rregullat tona të përgjithshme zbatohen ekskluzivisht!


nëse keni ndonjë pyetje më telefononi
NR AL/KS: +383 49155996 (Viber/WhatsApp)
DE +49 15117581292 (Viber/WhatsApp)
ne flasim shqip dhe gjermanisht

ACR-Juretzki Nutzfahrzeughandels


Të gjitha automjetet e ofruara për shitje janë pronë e ACR Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH. Automjetet tona janë fotografuar nga ne në kompani, kështu që të jeni të sigurt se ato janë foto origjinale që tregojnë gjendjen aktuale të automjetit. Pas restaurimit të mëparshëm të automjeteve të përdorura në punëtorinë tonë për mekanikë, trupore dhe pikturë, ata janë plotësisht të përgatitur për inspektimin teknik. Ne garantojmë kilometrazhin origjinal të makinës. Për të shmangur rrezikun, mund ta kontrolloni automjetin në distancë nga kompani me reputacion si KÜS, TÜV ose Dekra.

Ne gjithashtu ofrojmë shërbime shtesë si:

  • Dorëzimi i automjetit të blerë në destinacionin që ju dëshironi
  • Të gjitha formalitetet e eksportit (numrat e regjistrimit të eksportit, etj.)
  • Oferta individuale për financim
  • Ofertat e qirasë
  • Blerja e automjetit tuaj ekzistues në faturim
  • Instalimi i pajisjeve shtesë sipas kërkesës

Për informacione të mëtejshme të tilla si të dhëna teknike, foto të hollësishme, ju lutemi na kontaktoni, ne do të jemi të lumtur t'ju ndihmojmë. Nëse nuk keni gjetur një automjet të përshtatshëm për kompaninë tuaj, na kontaktoni.* Të gjitha çmimet e listuara në faqen tonë të internetit janë çmime neto. ACR Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH përpilon me shumë kujdes përmbajtjen e kësaj faqe në internet dhe siguron që ajo të azhurnohet rregullisht. Sidoqoftë, ky informacion shërben vetëm si informacion i përgjithshëm jo-detyrues dhe nuk zëvendëson këshillat individuale të hollësishme kur merrni një vendim për blerjen. Vetëm dispozitat e përfshira në kontratën e shitjes janë vendimtare. Ne rezervojmë të drejtën për të bërë ndryshime, gabime, gabime shtypi dhe shitje paraprake.

Specifications
ID: 02204727
Brand: Iveco
Model Daily
Version 35S13
First Registration: 01-2016
Power: 93 kW (126HP)
Engine capacity: 2287cm3
Fuel Type: Diesel
Colour: white
Axles: 2
Wheel Formula: 4x2
Cabin: Local Traffic
Suspension: leaf spring
Door count: 2/3
Wheel base: 3.000 mm
Tires: 225/65R16
Gearbox: Manual gearbox
Emission Class: EURO 5
Environment Badge 4 Grün
Length 5.5 m
Width 2.1 m
Height 3.1 m
Total weight: 3,500 kg
Empty weight: 2.690 kg
Payload: 810 kg
Mileage: 196.000 km
Zollkenzeichen Gratis!
Price
21,900 € netto

Exportpreis auf Anfrage.
Export price on request.
Prix export sur demande.
Zapytaj o cenę eksportową.
экспортная цена по запросу.
سعر التصدير

kontaktoni
Tel: (00 49) 2173 - 101 498 21 Deutsch Englisch Französisch
Tel: (00 49) 2173 - 101 498 22 Deutsch Englisch Französisch Svenska Español Pусский
Tel: (00 49) 2173 - 101 498 23 Deutsch Englisch Französisch Arabisch
Tel: (00 49) (0) 173 - 2991717 Deutsch Englisch
Tel: (00 49) (0) 175 - 1884412 Deutsch Englisch Französisch
Fax:(00 49) 21 73 - 101 49 8 10
e-mail: info2@acr-juretzki.de

ACR-Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH
Hans-Boeckler-Str. 22a
D-40764, Langenfeld
Öffnungszeiten:
Montag - Freitag: 09.00 - 18.00
Samstag: 09.00 - 13.00
*** Alle Angaben ohne Gewähr. Das Recht auf Zwischenverkauf vorbehalten.

Ne themi:
PL, DE, EN, FR, IT, ES, RU, SV