Renault Maxity Platforma e punës 120DXI VT-48-NE 16m shportë 2 personash 250 kg EURO5 TÜV UVV e re!

Special features

- ABS
- CD radio
- elektr. pasqyrë e rregullueshme dhe e ndezur e pasme
- elektr. Rregullatori i dritares
- kompjuter bordi
- Bllokimi qendror me telekomandë
- kontrolli i lundrimit
- bravë diferenciale
- Telefoni / CB
- kuti magazinimi
- rezervuar 90l

Body of the vehicle

Platforma e punës ajrore VT-48-NE 16m 250kg


- 4 x mbështetëse A
- Teleskop me zgjatim të dyfishtë me anë të cilindrave hidraulikë dhe krahut të kafazit të lëvizshëm (135 °)
- Zinxhiri i brendshëm i energjisë
- Shportë pune GRP me dy persona 1350 x 780 x 1150 mm - izolim 1000V
- Kompensimi automatik i shportës me anë të cilindrave hidraulikë + lidhje paralelogrami në krahun e shportës
- Sensori i mbingarkesës
- Rrotullimi i shportës elektrike 2 x 60 °
- Platformë e pasme me alumini të valëzuar blesch
- Kontroll proporcional i levës me një dorë të lëvizjeve hidraulike në shportën e punës - kontroll i dyanshëm në automjet me kabllo zgjatuese 5m.
- Fillimi / ndalesa e motorit në shportën e punës
- Mbështetni kontrollin në kabinën
- dritat e strobeve
- Pompë dore emergjente
- maksimumi. lartësia e punës 16m
- diapazoni maksimal anësor 7m
- Pajisja e kombinimit / karikuesi 12V /
- Konvertues 12V - 230V - 2Kw sinus
- Puna pa motor nafte në funksion falë baterisë

Automjeti dhe platforma e punës ajrore janë në gjendje jashtëzakonisht të mirë.
Automjeti dhe platforma e punës ajrore servisoheshin rregullisht. Kilometrazhin 86,891 km të garantuar dhe të verifikueshme!

ACR-Juretzki Nutzfahrzeughandels


Të gjitha automjetet e ofruara për shitje janë pronë e ACR Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH. Automjetet tona janë fotografuar nga ne në kompani, kështu që të jeni të sigurt se ato janë foto origjinale që tregojnë gjendjen aktuale të automjetit. Pas restaurimit të mëparshëm të automjeteve të përdorura në punëtorinë tonë për mekanikë, trupore dhe pikturë, ata janë plotësisht të përgatitur për inspektimin teknik. Ne garantojmë kilometrazhin origjinal të makinës. Për të shmangur rrezikun, mund ta kontrolloni automjetin në distancë nga kompani me reputacion si KÜS, TÜV ose Dekra.

Ne gjithashtu ofrojmë shërbime shtesë si:

  • Dorëzimi i automjetit të blerë në destinacionin që ju dëshironi
  • Të gjitha formalitetet e eksportit (numrat e regjistrimit të eksportit, etj.)
  • Oferta individuale për financim
  • Ofertat e qirasë
  • Blerja e automjetit tuaj ekzistues në faturim
  • Instalimi i pajisjeve shtesë sipas kërkesës

Për informacione të mëtejshme të tilla si të dhëna teknike, foto të hollësishme, ju lutemi na kontaktoni, ne do të jemi të lumtur t'ju ndihmojmë. Nëse nuk keni gjetur një automjet të përshtatshëm për kompaninë tuaj, na kontaktoni.* Të gjitha çmimet e listuara në faqen tonë të internetit janë çmime neto. ACR Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH përpilon me shumë kujdes përmbajtjen e kësaj faqe në internet dhe siguron që ajo të azhurnohet rregullisht. Sidoqoftë, ky informacion shërben vetëm si informacion i përgjithshëm jo-detyrues dhe nuk zëvendëson këshillat individuale të hollësishme kur merrni një vendim për blerjen. Vetëm dispozitat e përfshira në kontratën e shitjes janë vendimtare. Ne rezervojmë të drejtën për të bërë ndryshime, gabime, gabime shtypi dhe shitje paraprake.

Specifications
ID: 10202719
Brand: Renault
Model Maxity
Version 120DXI
First Registration: 04-2015
Power: 0 kW
Fuel Type: Diesel
Colour: white
Axles: 2
Wheel Formula: 4x2
Cabin: Local Traffic
Suspension: leaf spring
Tires: 195/70R15
1 Achse 9mm
2 Achse 7mm
Gearbox: Manual gearbox (Transmision manual me 5 shpejtësi)
Emission Class: EURO 5
Environment Badge 4 Grün
Total weight: 3,500 kg
Mileage: 86.891 km
Zollkenzeichen Gratis!
Price
40,900 € netto

Exportpreis auf Anfrage.
Export price on request.
Prix export sur demande.
Zapytaj o cenę eksportową.
экспортная цена по запросу.
سعر التصدير

kontaktoni
Tel: (00 49) 2173 - 101 498 21 Deutsch Englisch Französisch
Tel: (00 49) 2173 - 101 498 22 Deutsch Englisch Französisch Svenska Español Pусский
Tel: (00 49) 2173 - 101 498 23 Deutsch Englisch Französisch Arabisch
Tel: (00 49) (0) 173 - 2991717 Deutsch Englisch
Tel: (00 49) (0) 175 - 1884412 Deutsch Englisch Französisch
Fax:(00 49) 21 73 - 101 49 8 10
e-mail: info2@acr-juretzki.de

ACR-Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH
Hans-Boeckler-Str. 22a
D-40764, Langenfeld
Öffnungszeiten:
Montag - Freitag: 09.00 - 18.00
Samstag: 09.00 - 13.00
*** Alle Angaben ohne Gewähr. Das Recht auf Zwischenverkauf vorbehalten.

Ne themi:
PL, DE, EN, FR, IT, ES, RU, SV