Renault Master Platforma e punës ajrore 125dCi France Elévateur 142TPF 14m shporta 2 personash 200 kg EURO5 TÜV UVV e re!

Special features

- ABS, ASR, ESC
- CD radio
- Kondicioner
- elektr. pasqyrë e rregullueshme dhe e ndezur e pasme
- elektr. Rregullatori i dritares
- kompjuter bordi
- Bllokimi qendror me telekomandë
- kontrolli i lundrimit
- bravë diferenciale
- Telefoni / CB
- kuti magazinimi
- Sensorët e pasëm të parkimit

Body of the vehicle

Platforma e punës ngritëse 142TPF


- Kornizë kullë e bërë prej çeliku për montim në furgon sipas specifikave të prodhuesit
- 2 x mbështetëse A
- Diapazoni i kthyeshëm 400 ° me rrotullues hidraulik dhe frenat e sigurisë
- Teleskop me zgjatim të dyfishtë me anë të cilindrit hidraulik dhe krahut të kafazit të lëvizshëm (135 °)
- Zinxhiri i brendshëm i energjisë
- Shportë pune GRP me dy persona 1350 x 780 x 1150 mm - izolim 1000V
- Kompensimi automatik i shportës me anë të cilindrit hidraulik + lidhje paralelogrami në krahun e shportës
- Sensori i mbingarkesës
- Rrotullimi i shportës elektrike 2 x 60 °
- Platformë e pasme me alumini të valëzuar blesch
- Kontroll proporcional i levës me një dorë të lëvizjeve hidraulike në shportën e punës - kontroll i dyanshëm në automjet me kabllo zgjatuese 5m.
- Fillimi / ndalesa e motorit në shportën e punës
- Mbështetni kontrollin në kabinën
- dritat e strobeve
- Pompë dore emergjente
- maks. lartësia e punës 14m
- diapazoni maksimal anësor 7m
- Pajisja e kombinimit / karikuesi 12V /
- Konvertues 12V - 230V - 2Kw sinus
- 2 x 12V / 186Ah bateri xheli nga 08/2019
- Puna pa motor nafte në funksion falë baterisë xhel

Automjeti është në gjendje të mirë teknike dhe optike.

Platforma e punës ajrore është plotësisht funksionale dhe e gatshme për përdorim. Automjeti dhe trupi servisoheshin rregullisht.

ACR-Juretzki Nutzfahrzeughandels


Të gjitha automjetet e ofruara për shitje janë pronë e ACR Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH. Automjetet tona janë fotografuar nga ne në kompani, kështu që të jeni të sigurt se ato janë foto origjinale që tregojnë gjendjen aktuale të automjetit. Pas restaurimit të mëparshëm të automjeteve të përdorura në punëtorinë tonë për mekanikë, trupore dhe pikturë, ata janë plotësisht të përgatitur për inspektimin teknik. Ne garantojmë kilometrazhin origjinal të makinës. Për të shmangur rrezikun, mund ta kontrolloni automjetin në distancë nga kompani me reputacion si KÜS, TÜV ose Dekra.

Ne gjithashtu ofrojmë shërbime shtesë si:

  • Dorëzimi i automjetit të blerë në destinacionin që ju dëshironi
  • Të gjitha formalitetet e eksportit (numrat e regjistrimit të eksportit, etj.)
  • Oferta individuale për financim
  • Ofertat e qirasë
  • Blerja e automjetit tuaj ekzistues në faturim
  • Instalimi i pajisjeve shtesë sipas kërkesës

Për informacione të mëtejshme të tilla si të dhëna teknike, foto të hollësishme, ju lutemi na kontaktoni, ne do të jemi të lumtur t'ju ndihmojmë. Nëse nuk keni gjetur një automjet të përshtatshëm për kompaninë tuaj, na kontaktoni.* Të gjitha çmimet e listuara në faqen tonë të internetit janë çmime neto. ACR Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH përpilon me shumë kujdes përmbajtjen e kësaj faqe në internet dhe siguron që ajo të azhurnohet rregullisht. Sidoqoftë, ky informacion shërben vetëm si informacion i përgjithshëm jo-detyrues dhe nuk zëvendëson këshillat individuale të hollësishme kur merrni një vendim për blerjen. Vetëm dispozitat e përfshira në kontratën e shitjes janë vendimtare. Ne rezervojmë të drejtën për të bërë ndryshime, gabime, gabime shtypi dhe shitje paraprake.

Specifications
ID: 11204343
Brand: Renault
Model Master
Version 125dCi
First Registration: 09-2013
Power: 93 kW (126HP)
Engine capacity: 2299cm3
Fuel Type: Diesel
Colour: white
Axles: 2
Wheel Formula: 4x2
Cabin: Local Traffic
Suspension: leaf spring
Gearbox: Manual gearbox (Transmision manual me 6 shpejtësi)
Emission Class: EURO 5
Environment Badge 4 Grün
Total weight: 3,500 kg
Mileage: 206.973 km
Zollkenzeichen Gratis!
Price
Preis auf Anfrage

Exportpreis auf Anfrage.
Export price on request.
Prix export sur demande.
Zapytaj o cenę eksportową.
экспортная цена по запросу.
سعر التصدير

kontaktoni
Tel: (00 49) 2173 - 101 498 21 Deutsch Englisch Französisch
Tel: (00 49) 2173 - 101 498 22 Deutsch Englisch Französisch Svenska Español Pусский
Tel: (00 49) 2173 - 101 498 23 Deutsch Englisch Französisch Arabisch
Tel: (00 49) (0) 173 - 2991717 Deutsch Englisch
Tel: (00 49) (0) 175 - 1884412 Deutsch Englisch Französisch
Fax:(00 49) 21 73 - 101 49 8 10
e-mail: info2@acr-juretzki.de

ACR-Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH
Hans-Boeckler-Str. 22a
D-40764, Langenfeld
Öffnungszeiten:
Montag - Freitag: 09.00 - 18.00
Samstag: 09.00 - 13.00
*** Alle Angaben ohne Gewähr. Das Recht auf Zwischenverkauf vorbehalten.

Ne themi:
PL, DE, EN, FR, IT, ES, RU, SV