Iveco Daily Platforma e punës 35S13 Time France LT130TB 13m goma të reja bashkim rimorkio kondicionimi ajri 3.5t EURO6 66 orë pune sa më të reja

Special features

- ABS, ASR
- kontrolli i lundrimit
- CD radio
- Kondicioner
- nomade Topomètre
- Parktronic
- Bashkim rimorkio 3.5t
- jastëk ajri
- elektr. pasqyrë e rregullueshme dhe e ndezur e pasme
- elektr. Rregullatori i dritares
- kompjuter bordi
- Bllokimi qendror me telekomandë
- Selia e shoferit me ajër të ndezur nga ISRI me mbështetëse

Body of the vehicle

Platforma e punës ajrore LT130TB

- maksimumi. lartësia e punës 13m
- arritja maksimale anësore 7.3m
- 4 hidr. Mbështet
- Shportë 1 personi ose maksimumi 120 kg
- Telekomandë për funksionim nga toka
- Funksioni i fillimit / ndalimit të motorit
- kutia e mjetit
- 66 orë operacion
- pompë elektrike emergjente

Automjeti dhe platforma e punës ajrore janë në gjendje nenexhik. Automjeti dhe platforma e punës ajrore servisoheshin rregullisht. Menjëherë nga depoja jonë në Langenfeld, dorëzimi është i mundur sipas kërkesës. TÜV dhe UVV i ri!

Ne ofrojmë platforma të ndryshme të punës ajrore nga 10 deri në 20 metra.

ACR-Juretzki Nutzfahrzeughandels


Të gjitha automjetet e ofruara për shitje janë pronë e ACR Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH. Automjetet tona janë fotografuar nga ne në kompani, kështu që të jeni të sigurt se ato janë foto origjinale që tregojnë gjendjen aktuale të automjetit. Pas restaurimit të mëparshëm të automjeteve të përdorura në punëtorinë tonë për mekanikë, trupore dhe pikturë, ata janë plotësisht të përgatitur për inspektimin teknik. Ne garantojmë kilometrazhin origjinal të makinës. Për të shmangur rrezikun, mund ta kontrolloni automjetin në distancë nga kompani me reputacion si KÜS, TÜV ose Dekra.

Ne gjithashtu ofrojmë shërbime shtesë si:

  • Dorëzimi i automjetit të blerë në destinacionin që ju dëshironi
  • Të gjitha formalitetet e eksportit (numrat e regjistrimit të eksportit, etj.)
  • Oferta individuale për financim
  • Ofertat e qirasë
  • Blerja e automjetit tuaj ekzistues në faturim
  • Instalimi i pajisjeve shtesë sipas kërkesës

Për informacione të mëtejshme të tilla si të dhëna teknike, foto të hollësishme, ju lutemi na kontaktoni, ne do të jemi të lumtur t'ju ndihmojmë. Nëse nuk keni gjetur një automjet të përshtatshëm për kompaninë tuaj, na kontaktoni.* Të gjitha çmimet e listuara në faqen tonë të internetit janë çmime neto. ACR Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH përpilon me shumë kujdes përmbajtjen e kësaj faqe në internet dhe siguron që ajo të azhurnohet rregullisht. Sidoqoftë, ky informacion shërben vetëm si informacion i përgjithshëm jo-detyrues dhe nuk zëvendëson këshillat individuale të hollësishme kur merrni një vendim për blerjen. Vetëm dispozitat e përfshira në kontratën e shitjes janë vendimtare. Ne rezervojmë të drejtën për të bërë ndryshime, gabime, gabime shtypi dhe shitje paraprake.

Specifications
ID: 11205770
Brand: Iveco
Model Daily
Version 35S13
First Registration: 06-2017
Power: 93 kW (126HP)
Engine capacity: 2299cm3
Fuel Type: Diesel
Colour: no color specification
Axles: 2
Wheel Formula: 4x2
Suspension: leaf spring
Tires: 225 / 65R16C Goma te reja
Gearbox: Manual gearbox (6 shpejtësi)
Emission Class: EURO 6
Length 6,64 m
Height 2,09 m
Total weight: 3,500 kg
Mileage: 27.279 km
Zollkenzeichen Gratis!
Price
41,900 € netto

Exportpreis auf Anfrage.
Export price on request.
Prix export sur demande.
Zapytaj o cenę eksportową.
экспортная цена по запросу.
سعر التصدير

kontaktoni
Tel: (00 49) 2173 - 101 498 21 Deutsch Englisch Französisch
Tel: (00 49) 2173 - 101 498 22 Deutsch Englisch Französisch Svenska Español Pусский
Tel: (00 49) 2173 - 101 498 23 Deutsch Englisch Französisch Arabisch
Tel: (00 49) (0) 173 - 2991717 Deutsch Englisch
Tel: (00 49) (0) 175 - 1884412 Deutsch Englisch Französisch
Fax:(00 49) 21 73 - 101 49 8 10
e-mail: info2@acr-juretzki.de

ACR-Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH
Hans-Boeckler-Str. 22a
D-40764, Langenfeld
Öffnungszeiten:
Montag - Freitag: 09.00 - 18.00
Samstag: 09.00 - 13.00
*** Alle Angaben ohne Gewähr. Das Recht auf Zwischenverkauf vorbehalten.

Ne themi:
PL, DE, EN, FR, IT, ES, RU, SV