Renault Master Platforma e punës ajrore 125dCi TIME FRANCE ETL26 11m 120kg 83 orë pune EURO6 KLIMA TÜV UVV

Special features

- AC
- 2 vende
- ABS, ASR
- CD radio, AUX, BLUETOOTH
- kontrolli i lundrimit
- jastëk ajri
- Selia e shoferit me mbështetëse
- elektr. Rregullatori i dritares
- elektr. Imobilizues
- Bllokimi qendror me telekomandë
- kompjuter bordi
- Sensorët e pasëm të parkimit

Body of the vehicle

Platforma e punës ajrore TIME FRANCE ETL26
- Lartësia e punës: 11m
- Arritja anësore: 6m
- Rrotullimi: 360 °
- Shporta e ngarkueshme deri në 120 kg
- Telekomanda
- Funksioni i fillimit / ndalimit të motorit

Automjeti është në gjendje të mirë teknike dhe optike. Platforma e punës ajrore është plotësisht funksionale dhe e gatshme për përdorim. Automjeti dhe trupi servisoheshin rregullisht. Menjëherë nga depoja jonë në Langenfeld, dorëzimi është i mundur sipas kërkesës.

Ne ofrojmë platforma të ndryshme të punës ajrore nga 10 deri në 20 metra.

ACR-Juretzki Nutzfahrzeughandels


Të gjitha automjetet e ofruara për shitje janë pronë e ACR Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH. Automjetet tona janë fotografuar nga ne në kompani, kështu që të jeni të sigurt se ato janë foto origjinale që tregojnë gjendjen aktuale të automjetit. Pas restaurimit të mëparshëm të automjeteve të përdorura në punëtorinë tonë për mekanikë, trupore dhe pikturë, ata janë plotësisht të përgatitur për inspektimin teknik. Ne garantojmë kilometrazhin origjinal të makinës. Për të shmangur rrezikun, mund ta kontrolloni automjetin në distancë nga kompani me reputacion si KÜS, TÜV ose Dekra.

Ne gjithashtu ofrojmë shërbime shtesë si:

  • Dorëzimi i automjetit të blerë në destinacionin që ju dëshironi
  • Të gjitha formalitetet e eksportit (numrat e regjistrimit të eksportit, etj.)
  • Oferta individuale për financim
  • Ofertat e qirasë
  • Blerja e automjetit tuaj ekzistues në faturim
  • Instalimi i pajisjeve shtesë sipas kërkesës

Për informacione të mëtejshme të tilla si të dhëna teknike, foto të hollësishme, ju lutemi na kontaktoni, ne do të jemi të lumtur t'ju ndihmojmë. Nëse nuk keni gjetur një automjet të përshtatshëm për kompaninë tuaj, na kontaktoni.* Të gjitha çmimet e listuara në faqen tonë të internetit janë çmime neto. ACR Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH përpilon me shumë kujdes përmbajtjen e kësaj faqe në internet dhe siguron që ajo të azhurnohet rregullisht. Sidoqoftë, ky informacion shërben vetëm si informacion i përgjithshëm jo-detyrues dhe nuk zëvendëson këshillat individuale të hollësishme kur merrni një vendim për blerjen. Vetëm dispozitat e përfshira në kontratën e shitjes janë vendimtare. Ne rezervojmë të drejtën për të bërë ndryshime, gabime, gabime shtypi dhe shitje paraprake.

Specifications
ID: 11201271
Brand: Renault
Model Master
Version L1H2 125dc
First Registration: 02-2016
Year of manufacture: 93
Power: 93 kW (126HP)
Engine capacity: 2299cm3
Fuel Type: Diesel
Colour: no color specification
Axles: 2
Cabin: Local Traffic
Suspension: leaf spring
Gearbox: Manual gearbox
Emission Class: EURO 5
Environment Badge 4 Grün
Total weight: 3,500 kg
Mileage: 110.210 km
Zollkenzeichen Gratis!
Price
Preis auf Anfrage

Exportpreis auf Anfrage.
Export price on request.
Prix export sur demande.
Zapytaj o cenę eksportową.
экспортная цена по запросу.
سعر التصدير

kontaktoni
Tel: (00 49) 2173 - 101 498 21 Deutsch Englisch Französisch
Tel: (00 49) 2173 - 101 498 22 Deutsch Englisch Französisch Svenska Español Pусский
Tel: (00 49) 2173 - 101 498 23 Deutsch Englisch Französisch Arabisch
Tel: (00 49) (0) 175 - 1884412 Deutsch Englisch Französisch
Fax:(00 49) 21 73 - 101 49 8 10
e-mail: info2@acr-juretzki.de

ACR-Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH
Hans-Boeckler-Str. 22a
D-40764, Langenfeld
Öffnungszeiten:
Montag - Freitag: 09.00 - 18.00
Samstag: 09.00 - 13.00
*** Alle Angaben ohne Gewähr. Das Recht auf Zwischenverkauf vorbehalten.

Ne themi:
PL, DE, EN, FR, IT, ES, RU, SV