Iveco Iveco DAILY VII TIPPER 35S14 KLIM I RI EURO6D

Special features

Doppelkabine 3+4
Motor: 2,3 lD EU6d 100 kW (136 PS)
Sicherheitsgurte mit Warnsignal für Fahrer und Beifahrer
Batterie 12Volt 105Ah /850 Ampere
Fenster in Fahrerhausrückwand
Spiegel elektrisch verstell- und heizbar
Elektrische Fensterheber für vordere Einstiegstüren
Farb - Display TFT km
Frontairbag für Fahrer mit Gurtstraffern
Geschwindigkeitsbegrenzer 160 km/h
Zentralverriegelung mit Fernbedienung
Ad Blue Tank 20 Liter unter Fahrerhaus
Anhängelast 3,5t
Elektronisches Stabilitäts-Programm (ESP 9)
Anhängerspurstabilisierung
Gewichtsvariante Vorderachse = 1900kg / Hinterachse = 2240 kg
Kraftstofftank 70l integriert
Parabelfeder einlagig und verstärkt an der Hinterachse
Unterfahrschutz hinten
Beheizter Kraftstofffilter
Generator 3080 Watt (14 Volt x 220 Ampere)
Motor Start - Stopp - Anlage
Digitales Radio DAB mit Bluetooth - Freisprecheinrichtung und Multifunktionslenkrad
Klimaanlagemanuell
Lenksäule in Höhe und Neigung verstellbar
Tempomat (Cruise Control)
Zentrales Ablagefach mit USB - Ladeanschluss

- Air Conditioning
- Cruise control
- ABS
- Radio
- Power windows

Body of the vehicle

Henschel Kipp - platforma LxWxH: 2690 x 2030 x 400 mm
Trup makinerie çeliku me 3 anë
elektrohidraulike,
Konstruksion çeliku i galvanizuar me dysheme nga fletë çeliku rezistente ndaj konsumit 2,5 mm të trashë
Muret anësore prej alumini 400 mm, të palosshme anash, mbrapa
lëkundës/palosje, harqe të rrotave në boshtin e pasmë
Sytë lidhës (sipas standardeve DIN 75410-1 / EN 12640 - për fiksimin e ngarkesës në përputhje me rregulloren) janë të ngulitura në dysheme dhe janë të izoluara nga zhurma nga tamponat gome të ngjitura posaçërisht kur nuk përdoren.
Henschel me platformë alumini me tre drejtime

Makinë perfekte për transport deri në 7 pasagjerë + transport mallrash

Shkarkimi i mundshëm në 3 drejtime: nga pas - nga ana e shoferit dhe nga ana e pasagjerit mundëson fleksibilitetin më të mirë të mundshëm.

Falë lidhësit të integruar të rimorkios, mund të tërhiqni gjithashtu një rimorkio dhe kështu të rrisni zonën e ngarkimit në mënyrë të ndryshueshme.

Ne gjithashtu mund t'ju ndihmojmë me çështjet e financimit!

Tashmë e mundur nga 500 € në muaj

Automjeti është MENJËHERË i disponueshëm - Vendndodhja e Langenfeld

TÜV dhe garanci E RE

ACR-Juretzki Nutzfahrzeughandels


Të gjitha automjetet e ofruara për shitje janë pronë e ACR Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH. Automjetet tona janë fotografuar nga ne në kompani, kështu që të jeni të sigurt se ato janë foto origjinale që tregojnë gjendjen aktuale të automjetit. Pas restaurimit të mëparshëm të automjeteve të përdorura në punëtorinë tonë për mekanikë, trupore dhe pikturë, ata janë plotësisht të përgatitur për inspektimin teknik. Ne garantojmë kilometrazhin origjinal të makinës. Për të shmangur rrezikun, mund ta kontrolloni automjetin në distancë nga kompani me reputacion si KÜS, TÜV ose Dekra.

Ne gjithashtu ofrojmë shërbime shtesë si:

  • Dorëzimi i automjetit të blerë në destinacionin që ju dëshironi
  • Të gjitha formalitetet e eksportit (numrat e regjistrimit të eksportit, etj.)
  • Oferta individuale për financim
  • Ofertat e qirasë
  • Blerja e automjetit tuaj ekzistues në faturim
  • Instalimi i pajisjeve shtesë sipas kërkesës

Për informacione të mëtejshme të tilla si të dhëna teknike, foto të hollësishme, ju lutemi na kontaktoni, ne do të jemi të lumtur t'ju ndihmojmë. Nëse nuk keni gjetur një automjet të përshtatshëm për kompaninë tuaj, na kontaktoni.* Të gjitha çmimet e listuara në faqen tonë të internetit janë çmime neto. ACR Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH përpilon me shumë kujdes përmbajtjen e kësaj faqe në internet dhe siguron që ajo të azhurnohet rregullisht. Sidoqoftë, ky informacion shërben vetëm si informacion i përgjithshëm jo-detyrues dhe nuk zëvendëson këshillat individuale të hollësishme kur merrni një vendim për blerjen. Vetëm dispozitat e përfshira në kontratën e shitjes janë vendimtare. Ne rezervojmë të drejtën për të bërë ndryshime, gabime, gabime shtypi dhe shitje paraprake.

Specifications
ID: 01228554
Brand: Iveco
Model Daily
Version 35S14 E D
Power: 100 kW (136HP)
Engine capacity: 2287cm3
Fuel Type: Diesel
Colour: white
Wheel Formula: 4x2
Wheel base: 3.450 mm
Gearbox: Manual gearbox
Emission Class: EURO 6
Environment Badge 4 Grün
Length 5.9 m
Width 2 m
Height 2.6 m
Total weight: 3,500 kg
Empty weight: 2.550 kg
Payload: 950 kg
Zollkenzeichen Gratis!
Price
Preis auf Anfrage

Exportpreis auf Anfrage.
Export price on request.
Prix export sur demande.
Zapytaj o cenę eksportową.
экспортная цена по запросу.
سعر التصدير

kontaktoni
Tel: (00 49) 2173 - 101 498 21 Deutsch Englisch Französisch
Tel: (00 49) 2173 - 101 498 22 Deutsch Englisch Französisch Svenska Español Pусский
Tel: (00 49) 2173 - 101 498 23 Deutsch Englisch Französisch Arabisch
Tel: (00 49) (0) 173 - 2991717 Deutsch Englisch
Tel: (00 49) (0) 175 - 1884412 Deutsch Englisch Französisch
Fax:(00 49) 21 73 - 101 49 8 10
e-mail: info2@acr-juretzki.de

ACR-Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH
Hans-Boeckler-Str. 22a
D-40764, Langenfeld
Öffnungszeiten:
Montag - Freitag: 09.00 - 18.00
Samstag: 09.00 - 13.00
*** Alle Angaben ohne Gewähr. Das Recht auf Zwischenverkauf vorbehalten.

Ne themi:
PL, DE, EN, FR, IT, ES, RU, SV