MAN Kuti frigoriferike MAN 8.180 per transport lulesh Euro5 klima

Special features

kondicioner
Dritare elektrike
bllokimi i diferencialit
Sedilja e shoferit me pezullim ajri
Pezullim ajri i boshtit të pasmë
CD radio
kontrollin e lundrimit
frena e motorit
sistemi i mbylljes qendrore

- Air Conditioning
- Differential lock
- ABS
- Liftgate
- Engine brake
- Radio
- Power windows

Body of the vehicle

Valixhe nga SCHUTZ Fahrzeugbau Strukturë speciale për transportimin e luleve dhe bimëve
Gjatësia 5.5 m, gjerësia 2.4 m, lartësia 2.3 m (dimensioni i brendshëm)
Lartësia totale 3.4 m
Ndriçim i brendshëm dhe furnizim me energji 220V
Dyert e pasme me kapak ventilimi
dera anësore
shkallët anësore
Njësia Carrior Xiarios 500
Ftohja gjatë vozitjes me motor, kur është e palëvizshme me energji elektrike
Heqja e bishtit Palfinger MBB C1500L nga viti 2016!

Një transportues i veçantë konvertimi për lule dhe bimë / mallra të freskëta

Në dispozicion menjëherë - Vendndodhja e Langenfeld

Inspektimi TÜV i ri

ACR-Juretzki Nutzfahrzeughandels


Të gjitha automjetet e ofruara për shitje janë pronë e ACR Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH. Automjetet tona janë fotografuar nga ne në kompani, kështu që të jeni të sigurt se ato janë foto origjinale që tregojnë gjendjen aktuale të automjetit. Pas restaurimit të mëparshëm të automjeteve të përdorura në punëtorinë tonë për mekanikë, trupore dhe pikturë, ata janë plotësisht të përgatitur për inspektimin teknik. Ne garantojmë kilometrazhin origjinal të makinës. Për të shmangur rrezikun, mund ta kontrolloni automjetin në distancë nga kompani me reputacion si KÜS, TÜV ose Dekra.

Ne gjithashtu ofrojmë shërbime shtesë si:

  • Dorëzimi i automjetit të blerë në destinacionin që ju dëshironi
  • Të gjitha formalitetet e eksportit (numrat e regjistrimit të eksportit, etj.)
  • Oferta individuale për financim
  • Ofertat e qirasë
  • Blerja e automjetit tuaj ekzistues në faturim
  • Instalimi i pajisjeve shtesë sipas kërkesës

Për informacione të mëtejshme të tilla si të dhëna teknike, foto të hollësishme, ju lutemi na kontaktoni, ne do të jemi të lumtur t'ju ndihmojmë. Nëse nuk keni gjetur një automjet të përshtatshëm për kompaninë tuaj, na kontaktoni.* Të gjitha çmimet e listuara në faqen tonë të internetit janë çmime neto. ACR Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH përpilon me shumë kujdes përmbajtjen e kësaj faqe në internet dhe siguron që ajo të azhurnohet rregullisht. Sidoqoftë, ky informacion shërben vetëm si informacion i përgjithshëm jo-detyrues dhe nuk zëvendëson këshillat individuale të hollësishme kur merrni një vendim për blerjen. Vetëm dispozitat e përfshira në kontratën e shitjes janë vendimtare. Ne rezervojmë të drejtën për të bërë ndryshime, gabime, gabime shtypi dhe shitje paraprake.

Specifications
ID: 02221914
Brand: MAN
Model TGL
Version 8.180
First Registration: 05-2009
Power: 132 kW (180HP)
Engine capacity: 4580cm3
Fuel Type: Diesel
Colour: red
Suspension: leaf spring / Air
Door count: 2/3
Wheel base: 3.950 mm
Gearbox: Full-automatic
Emission Class: EURO 5
Environment Badge 4 Grün
Length 7.4 m
Width 2.5 m
Height 3.4 m
Total weight: 7,490 kg
Empty weight: 5.600 kg
Payload: 1.890 kg
Mileage: 390.000 km
Zollkenzeichen Gratis!
Price

Exportpreis auf Anfrage.
Export price on request.
Prix export sur demande.
Zapytaj o cenę eksportową.
экспортная цена по запросу.
سعر التصدير

kontaktoni
Tel: (00 49) 2173 - 101 498 21 Deutsch Englisch Französisch
Tel: (00 49) 2173 - 101 498 22 Deutsch Englisch Französisch Svenska Español Pусский
Tel: (00 49) 2173 - 101 498 23 Deutsch Englisch Französisch Arabisch
Tel: (00 49) (0) 173 - 2991717 Deutsch Englisch
Tel: (00 49) (0) 175 - 1884412 Deutsch Englisch Französisch
Fax:(00 49) 21 73 - 101 49 8 10
e-mail: info2@acr-juretzki.de

ACR-Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH
Hans-Boeckler-Str. 22a
D-40764, Langenfeld
Öffnungszeiten:
Montag - Freitag: 09.00 - 18.00
Samstag: 09.00 - 13.00
*** Alle Angaben ohne Gewähr. Das Recht auf Zwischenverkauf vorbehalten.

Ne themi:
PL, DE, EN, FR, IT, ES, RU, SV