Renault Master 165 dCi për pastrimin e kanalizimeve

Special features

- ABS
- Timoni me energji elektrike
- Kontrolli i lundrimit
- Kyç qendror
- Kondicioner
- Radio
- Airbag
- Sedilja e shoferit me mbështetëse krahu
- Pasqyra të pasme të rregullueshme dhe me ngrohje elektrike
- Dritare elektrike
- Imobilizator
- Kompjuter në bord
- Kamera e pamjes së pasme
- Goma dyshe
- Xhami i ri

Body of the vehicle

Ndërtesa nga BAROCLEAN tërësisht prej alumini.

- Motor dizel Lombardini / model LDW 1603/41 ps
- Pompë me presion të lartë HAWK / model HFR80F / 80 l / min në 280 bar
- Zorrë hidraulike 60m Bezek Hęże 1/2 "275 bar
- Zorrë me presion të lartë me mbështjellje hidraulike
- Tërheqës i furnizimit me ujë (operohet me dorë)
- Rezervuari i ujit 500 litra
- Rezervuari i karburantit 60l
- Telekomanda hetronike
- 6 hundë të ndryshme

Makinë pastrimi të kanalizimeve e montuar në Renault Master nga BAROCLEAN.
Kompania BAROCLEAN u themelua në vitin 1981 dhe aktualisht është lider në tregun francez në prodhimin e automjeteve të vogla thithëse dhe shpëlarëse alumini.

Pompë me presion të lartë nga kompania italiane HAWK. Motori me naftë i prodhuesit italian Lombardini.

Mundësia e ndryshimit të peshës bruto deri në 3.5 ton.

Ne gjithashtu përmbushim kërkesa të ndryshme të klientëve për konvertim.

Ne gjithashtu do të jemi të lumtur t'ju ndihmojmë të përgatitni një ofertë financimi.

Tüv e re!

Në dispozicion menjëherë nga magazina Langenfeld

ACR-Juretzki Nutzfahrzeughandels


Të gjitha automjetet e ofruara për shitje janë pronë e ACR Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH. Automjetet tona janë fotografuar nga ne në kompani, kështu që të jeni të sigurt se ato janë foto origjinale që tregojnë gjendjen aktuale të automjetit. Pas restaurimit të mëparshëm të automjeteve të përdorura në punëtorinë tonë për mekanikë, trupore dhe pikturë, ata janë plotësisht të përgatitur për inspektimin teknik. Ne garantojmë kilometrazhin origjinal të makinës. Për të shmangur rrezikun, mund ta kontrolloni automjetin në distancë nga kompani me reputacion si KÜS, TÜV ose Dekra.

Ne gjithashtu ofrojmë shërbime shtesë si:

  • Dorëzimi i automjetit të blerë në destinacionin që ju dëshironi
  • Të gjitha formalitetet e eksportit (numrat e regjistrimit të eksportit, etj.)
  • Oferta individuale për financim
  • Ofertat e qirasë
  • Blerja e automjetit tuaj ekzistues në faturim
  • Instalimi i pajisjeve shtesë sipas kërkesës

Për informacione të mëtejshme të tilla si të dhëna teknike, foto të hollësishme, ju lutemi na kontaktoni, ne do të jemi të lumtur t'ju ndihmojmë. Nëse nuk keni gjetur një automjet të përshtatshëm për kompaninë tuaj, na kontaktoni.* Të gjitha çmimet e listuara në faqen tonë të internetit janë çmime neto. ACR Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH përpilon me shumë kujdes përmbajtjen e kësaj faqe në internet dhe siguron që ajo të azhurnohet rregullisht. Sidoqoftë, ky informacion shërben vetëm si informacion i përgjithshëm jo-detyrues dhe nuk zëvendëson këshillat individuale të hollësishme kur merrni një vendim për blerjen. Vetëm dispozitat e përfshira në kontratën e shitjes janë vendimtare. Ne rezervojmë të drejtën për të bërë ndryshime, gabime, gabime shtypi dhe shitje paraprake.

Specifications
ID: 04226372
Brand: Renault
Model Master
Version 165 dCi
First Registration: 12-2015
Power: 120 kW (163HP)
Engine capacity: 2299cm3
Fuel Type: Diesel
Colour: white
Gearbox: Manual gearbox
Emission Class: EURO 5
Total weight: 4,500 kg
Empty weight: 3.250 kg
Payload: 1.250 kg
Mileage: 142.345 km
Zollkenzeichen Gratis!
Price
34,900 € netto

Exportpreis auf Anfrage.
Export price on request.
Prix export sur demande.
Zapytaj o cenę eksportową.
экспортная цена по запросу.
سعر التصدير

kontaktoni
Tel: (00 49) 2173 - 101 498 21 Deutsch Englisch Französisch
Tel: (00 49) 2173 - 101 498 22 Deutsch Englisch Französisch Svenska Español Pусский
Tel: (00 49) 2173 - 101 498 23 Deutsch Englisch Französisch Arabisch
Tel: (00 49) (0) 173 - 2991717 Deutsch Englisch
Tel: (00 49) (0) 175 - 1884412 Deutsch Englisch Französisch
Fax:(00 49) 21 73 - 101 49 8 10
e-mail: info2@acr-juretzki.de

ACR-Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH
Hans-Boeckler-Str. 22a
D-40764, Langenfeld
Öffnungszeiten:
Montag - Freitag: 09.00 - 18.00
Samstag: 09.00 - 13.00
*** Alle Angaben ohne Gewähr. Das Recht auf Zwischenverkauf vorbehalten.

Ne themi:
PL, DE, EN, FR, IT, ES, RU, SV