Renault Master L3H2 Platforma e punës ajrore France Elévateur 172 TPFc

Special features

- ABS
- Timoni me energji elektrike
- Sistemi i mbylljes qendrore
- Kondicioner
- Radio
- Airbags
- Sedilja e shoferit me mbështetëse krahu
- elektr. pasqyra me pamje të pasme të rregullueshme dhe me ngrohje
- elektr. rregullator i dritares
- elektr. imobilizator
- Kontrolli i lundrimit
- Bllokim diferencial
- kompjuter në bord
- Kamera rezervë
- Ngjitës i rimorkios
- Ngarkesa 530 kg

Body of the vehicle

Platforma e punës ajrore France Elevateur 172 TPFc

- Lartësia e punës: 17 m
- Shtrirja anësore: 8.2 m
- Shporta mund të ngarkohet deri në 265 kg
- Telekomandë
- Funksioni i fillimit / ndalimit të motorit
- pompë emergjente
- Orari matës
- 2 x A shtytëse
- Gama e rrotullimit 400° me lëvizje rrotulluese hidraulike dhe frena sigurie
- Teleskop me shtrirje të dyfishtë me anë të cilindrit hidraulik dhe fustanit të lëvizshëm (135°)
- Kontroll proporcional me levë me një dorë të lëvizjeve hidraulike në kosh
- Sensori i mbingarkesës
- Rrotullim elektrik i koshit 2 x 60°
- Pllajë e pasme me pllakë kontrolli alumini
- Dritat strobe
- Konverter 12V - 230V - 2Kw sinus
- Kompresori i presionit të ajrit 12V - 700W

Platforma e punës ajrore 172 TPFc nga prodhuesi francez France Elevateur e montuar në një Renault Master. Pompa hidraulike drejtohet nëpërmjet ngritjes së fuqisë në kutinë e marsheve.


Platforma e punës ajrore është montuar në një furgon të përshtatur, duke e bërë atë një nga produktet më kompakte në treg dhe të optimizuar për përdorim urban.


Menjëherë në dispozicion nga magazina jonë në Langenfeld!

ACR-Juretzki Nutzfahrzeughandels


Të gjitha automjetet e ofruara për shitje janë pronë e ACR Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH. Automjetet tona janë fotografuar nga ne në kompani, kështu që të jeni të sigurt se ato janë foto origjinale që tregojnë gjendjen aktuale të automjetit. Pas restaurimit të mëparshëm të automjeteve të përdorura në punëtorinë tonë për mekanikë, trupore dhe pikturë, ata janë plotësisht të përgatitur për inspektimin teknik. Ne garantojmë kilometrazhin origjinal të makinës. Për të shmangur rrezikun, mund ta kontrolloni automjetin në distancë nga kompani me reputacion si KÜS, TÜV ose Dekra.

Ne gjithashtu ofrojmë shërbime shtesë si:

  • Dorëzimi i automjetit të blerë në destinacionin që ju dëshironi
  • Të gjitha formalitetet e eksportit (numrat e regjistrimit të eksportit, etj.)
  • Oferta individuale për financim
  • Ofertat e qirasë
  • Blerja e automjetit tuaj ekzistues në faturim
  • Instalimi i pajisjeve shtesë sipas kërkesës

Për informacione të mëtejshme të tilla si të dhëna teknike, foto të hollësishme, ju lutemi na kontaktoni, ne do të jemi të lumtur t'ju ndihmojmë. Nëse nuk keni gjetur një automjet të përshtatshëm për kompaninë tuaj, na kontaktoni.* Të gjitha çmimet e listuara në faqen tonë të internetit janë çmime neto. ACR Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH përpilon me shumë kujdes përmbajtjen e kësaj faqe në internet dhe siguron që ajo të azhurnohet rregullisht. Sidoqoftë, ky informacion shërben vetëm si informacion i përgjithshëm jo-detyrues dhe nuk zëvendëson këshillat individuale të hollësishme kur merrni një vendim për blerjen. Vetëm dispozitat e përfshira në kontratën e shitjes janë vendimtare. Ne rezervojmë të drejtën për të bërë ndryshime, gabime, gabime shtypi dhe shitje paraprake.

Specifications
ID: 11222009
Brand: Renault
Model Master
Version 165 dCi
First Registration: 11-2017
Power: 120 kW (163HP)
Engine capacity: 2299cm3
Fuel Type: Diesel
Colour: white
Axles: 2
Wheel base: 3.682 mm
Gearbox: Manual gearbox
Length 6.49 m
Mileage: 80.800 km
Zollkenzeichen Gratis!
Price
Preis auf Anfrage

Exportpreis auf Anfrage.
Export price on request.
Prix export sur demande.
Zapytaj o cenę eksportową.
экспортная цена по запросу.
سعر التصدير

kontaktoni
Tel: (00 49) 2173 - 101 498 21 Deutsch Englisch Französisch
Tel: (00 49) 2173 - 101 498 22 Deutsch Englisch Französisch Svenska Español Pусский
Tel: (00 49) 2173 - 101 498 23 Deutsch Englisch Französisch Arabisch
Tel: (00 49) (0) 173 - 2991717 Deutsch Englisch
Tel: (00 49) (0) 175 - 1884412 Deutsch Englisch Französisch
Fax:(00 49) 21 73 - 101 49 8 10
e-mail: info2@acr-juretzki.de

ACR-Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH
Hans-Boeckler-Str. 22a
D-40764, Langenfeld
Öffnungszeiten:
Montag - Freitag: 09.00 - 18.00
Samstag: 09.00 - 13.00
*** Alle Angaben ohne Gewähr. Das Recht auf Zwischenverkauf vorbehalten.

Ne themi:
PL, DE, EN, FR, IT, ES, RU, SV