Renault Master Platforma e punës ajrore Time Versalift VTL-145 F Shporta 230kg EURO 6

Special features

- ABS, ASR
- Radio CD, AUX, BLUETOOTH
- Kontrolli i lundrimit
- Airbags
- Timoni me energji elektrike
- Sedilja e shoferit me mbështetëse krahu
- Dritare elektrike
- Imobilizator elektrik
- Mbyllje qendrore me telekomandë
- kompjuter në bord
- Mbështetja e shkallëve
- 4 goma te reja

Body of the vehicle

Platforma e punës ajrore Time Versalift VTL-145 F

- Lartësia e punës: 14.4 m
- Shtrirja anësore: 8.5 m
- Shporta deri në 230 kg
- rrotullimi i koshit (2 x 90°)
- Këpucë e lëvizshme
- Këndi i rrotullimit të krahut: 180°
- Gama e rrotullimit: 420°
- Telekomandë
- Funksioni i fillimit / ndalimit të motorit
- pompë elektrike emergjente
- Orari matës
- 2 x kapëse hidraulike me nivelim automatik
- Dritat strobe
- Levë me një dorë
- Pllajë e pasme me pllakë kontrolli alumini
- Ora e punës 525

Videoja e funksioneve të shportës TÜV dhe UVV të reja!


Menjëherë në dispozicion nga magazina jonë në Langenfeld!

ACR-Juretzki Nutzfahrzeughandels


Të gjitha automjetet e ofruara për shitje janë pronë e ACR Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH. Automjetet tona janë fotografuar nga ne në kompani, kështu që të jeni të sigurt se ato janë foto origjinale që tregojnë gjendjen aktuale të automjetit. Pas restaurimit të mëparshëm të automjeteve të përdorura në punëtorinë tonë për mekanikë, trupore dhe pikturë, ata janë plotësisht të përgatitur për inspektimin teknik. Ne garantojmë kilometrazhin origjinal të makinës. Për të shmangur rrezikun, mund ta kontrolloni automjetin në distancë nga kompani me reputacion si KÜS, TÜV ose Dekra.

Ne gjithashtu ofrojmë shërbime shtesë si:

  • Dorëzimi i automjetit të blerë në destinacionin që ju dëshironi
  • Të gjitha formalitetet e eksportit (numrat e regjistrimit të eksportit, etj.)
  • Oferta individuale për financim
  • Ofertat e qirasë
  • Blerja e automjetit tuaj ekzistues në faturim
  • Instalimi i pajisjeve shtesë sipas kërkesës

Për informacione të mëtejshme të tilla si të dhëna teknike, foto të hollësishme, ju lutemi na kontaktoni, ne do të jemi të lumtur t'ju ndihmojmë. Nëse nuk keni gjetur një automjet të përshtatshëm për kompaninë tuaj, na kontaktoni.* Të gjitha çmimet e listuara në faqen tonë të internetit janë çmime neto. ACR Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH përpilon me shumë kujdes përmbajtjen e kësaj faqe në internet dhe siguron që ajo të azhurnohet rregullisht. Sidoqoftë, ky informacion shërben vetëm si informacion i përgjithshëm jo-detyrues dhe nuk zëvendëson këshillat individuale të hollësishme kur merrni një vendim për blerjen. Vetëm dispozitat e përfshira në kontratën e shitjes janë vendimtare. Ne rezervojmë të drejtën për të bërë ndryshime, gabime, gabime shtypi dhe shitje paraprake.

Specifications
ID: 04237588
Brand: Renault
Model Master
Version L2H2
First Registration: 2019
Power: 96 kW (131HP)
Engine capacity: 2299cm3
Fuel Type: Diesel
Colour: white
Axles: 2
Wheel base: 3.682 mm
Gearbox: Manual gearbox
Emission Class: EURO 6
Total weight: 3,500 kg
Mileage: 145.015 km
Zollkenzeichen Gratis!
Price
42,900 € netto

Exportpreis auf Anfrage.
Export price on request.
Prix export sur demande.
Zapytaj o cenę eksportową.
экспортная цена по запросу.
سعر التصدير

kontaktoni
Tel: (00 49) 2173 - 101 498 21 Deutsch Englisch Französisch
Tel: (00 49) 2173 - 101 498 22 Deutsch Englisch Französisch Svenska Español Pусский
Tel: (00 49) 2173 - 101 498 23 Deutsch Englisch Französisch Arabisch
Tel: (00 49) (0) 175 - 1884412 Deutsch Englisch Französisch
Fax:(00 49) 21 73 - 101 49 8 10
e-mail: info2@acr-juretzki.de

ACR-Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH
Hans-Boeckler-Str. 22a
D-40764, Langenfeld
Öffnungszeiten:
Montag - Freitag: 09.00 - 18.00
Samstag: 09.00 - 13.00
*** Alle Angaben ohne Gewähr. Das Recht auf Zwischenverkauf vorbehalten.

Ne themi:
PL, DE, EN, FR, IT, ES, RU, SV