Opel Movano Platforma e punës ajrore France Elévateur 152 TPF

Special features

- ABS, ASR
- Radio BLUETOOTH
-kontrolli i lundrimit
- timon me energji elektrike
- Sedilja e shoferit me mbështetëse krahu
- Dritare elektrike
- kompjuter në bord
- Kamera e pamjes së pasme

Body of the vehicle

Platforma e punës ajrore France Elevateur 152 TPF

- Lartësia e punës: 14.8m
- Shtrirja anësore: 8.3m
- Kosh deri në 265 kg
- Këndi i rrotullimit 400
- Krah i lëvizshëm i koshit 140°
- Rrotullimi i koshit 2 x 60°
- 2 shtytëse hidraulike
- Shporta e punës plastike (izolim 1000 V)
- Drita e kontrollit për pozicionin e transportit në kabinën e shoferit
- pompë emergjente
- orë matës
- Funksioni i fillimit/ndalimit të motorit
- Panele diellore
- Konvertuesi i fuqisë së valës sinus 220 Volt 2.5 kW
- Bateri xhel 12V 300Ah

Platforma e punës ajrore 152 TPF e prodhuesit francez France Elevateur e montuar në një Renault Master - pompa hidraulike me bashkim magnetik drejtohet nga një rrip V i drejtuar nga motori i automjetit. Falë bumit të kafazit të lëvizshëm, aksesueshmëria dhe në këtë mënyrë puna është shumë fleksibël dhe lehtëson aksesin në pothuajse të gjitha zonat. Një produkt optimal për kompanitë e telekomunikacionit dhe elektrike, por edhe për shoqëritë publike dhe kompanitë e lyerjes.


 


menjëherë në dispozicion - Langenfeld

ACR-Juretzki Nutzfahrzeughandels


Të gjitha automjetet e ofruara për shitje janë pronë e ACR Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH. Automjetet tona janë fotografuar nga ne në kompani, kështu që të jeni të sigurt se ato janë foto origjinale që tregojnë gjendjen aktuale të automjetit. Pas restaurimit të mëparshëm të automjeteve të përdorura në punëtorinë tonë për mekanikë, trupore dhe pikturë, ata janë plotësisht të përgatitur për inspektimin teknik. Ne garantojmë kilometrazhin origjinal të makinës. Për të shmangur rrezikun, mund ta kontrolloni automjetin në distancë nga kompani me reputacion si KÜS, TÜV ose Dekra.

Ne gjithashtu ofrojmë shërbime shtesë si:

  • Dorëzimi i automjetit të blerë në destinacionin që ju dëshironi
  • Të gjitha formalitetet e eksportit (numrat e regjistrimit të eksportit, etj.)
  • Oferta individuale për financim
  • Ofertat e qirasë
  • Blerja e automjetit tuaj ekzistues në faturim
  • Instalimi i pajisjeve shtesë sipas kërkesës

Për informacione të mëtejshme të tilla si të dhëna teknike, foto të hollësishme, ju lutemi na kontaktoni, ne do të jemi të lumtur t'ju ndihmojmë. Nëse nuk keni gjetur një automjet të përshtatshëm për kompaninë tuaj, na kontaktoni.* Të gjitha çmimet e listuara në faqen tonë të internetit janë çmime neto. ACR Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH përpilon me shumë kujdes përmbajtjen e kësaj faqe në internet dhe siguron që ajo të azhurnohet rregullisht. Sidoqoftë, ky informacion shërben vetëm si informacion i përgjithshëm jo-detyrues dhe nuk zëvendëson këshillat individuale të hollësishme kur merrni një vendim për blerjen. Vetëm dispozitat e përfshira në kontratën e shitjes janë vendimtare. Ne rezervojmë të drejtën për të bërë ndryshime, gabime, gabime shtypi dhe shitje paraprake.

Specifications
ID: 08231903
Brand: Opel
Model Movano
Version L2H2
First Registration: 04-2016
Power: 92 kW (125HP)
Engine capacity: 2299cm3
Fuel Type: Diesel
Colour: silver
Axles: 2
Wheel base: 3.682 mm
Tires: 225/65R16C
Gearbox: Manual gearbox
Emission Class: EURO 5
Total weight: 3,500 kg
Mileage: 117.255 km
Zollkenzeichen Gratis!
Price
Preis auf Anfrage

Exportpreis auf Anfrage.
Export price on request.
Prix export sur demande.
Zapytaj o cenę eksportową.
экспортная цена по запросу.
سعر التصدير

kontaktoni
Tel: (00 49) 2173 - 101 498 21 Deutsch Englisch Französisch
Tel: (00 49) 2173 - 101 498 22 Deutsch Englisch Französisch Svenska Español Pусский
Tel: (00 49) 2173 - 101 498 23 Deutsch Englisch Französisch Arabisch
Tel: (00 49) (0) 175 - 1884412 Deutsch Englisch Französisch
Fax:(00 49) 21 73 - 101 49 8 10
e-mail: info2@acr-juretzki.de

ACR-Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH
Hans-Boeckler-Str. 22a
D-40764, Langenfeld
Öffnungszeiten:
Montag - Freitag: 09.00 - 18.00
Samstag: 09.00 - 13.00
*** Alle Angaben ohne Gewähr. Das Recht auf Zwischenverkauf vorbehalten.

Ne themi:
PL, DE, EN, FR, IT, ES, RU, SV