Iveco Daily Platforma ajrore 35S13 EN-120-TVL 13m shportë/Korb dej 120kg vetëm 49 orë pune! Klima AHK EURO5 TÜV UVV e re!

Special features

- ABS, ASR
- ajer te kondicionuar
- Airbags të shoferit dhe të pasagjerëve
- CD radio, Bluetooth
- elektr. immobilizer
- Selia e shoferit me shtrëngues
- kompjuter në bord
- timoni multifunksional
- Rrugë tërheqëse
- Dritare elektrike
- elektr. pasqyrë e rregullueshme me nxhemje
- Bllokimi qendror me telekomandë / Zentral me Qels

Body of the vehicle

Platformë e punës ajrore Comilev EN-120-TVL


- Viti i ndërtimit: 10/2014

- Orari i funksionimit: 49h

- max. Lartësia e punës: 13m

- max. arrijnë anësore: 7m

- 4x mbështet

- Rrotullimi: 360 °

- Shporta mund të mbajë deri në 120 kg

- Funksioni i fillimit / ndalimit të motorit

- Lidhje 230V në shportë

- Rast mjeti

Automjeti është në një gjendje ideale teknike dhe optike.

Platforma e punës ajrore është plotësisht funksionale dhe e gatshme për përdorim. Automjeti dhe trupi shërbeheshin rregullisht.

TÜV dhe UVV të reja!

Regjistrimi doganor i përfshirë!


Ne jemi në dispozicionin tuaj në çdo kohë për pyetje të mëtejshme, detaje teknike, foto të detajuara.

Ne kujdesemi për të gjitha formalitetet që lidhen me eksportin.


Subjekt i shitjeve paraprake dhe gabimeve! Kushtet dhe rregullat tona të përgjithshme zbatohen ekskluzivisht!


nëse keni ndonjë pyetje më telefononi
NR AL/KS: +383 49155996 (Viber/WhatsApp)
DE +49 15117581292 (Viber/WhatsApp)
ne flasim shqip dhe gjermanisht

Specifications
ID: 06193826
Brand: Iveco
Model Daily
Version 35S13
First Registration: 09-2013
Power: 92 kW (125HP)
Engine capacity: 2287cm3
Fuel Type: Diesel
Colour: white
Axles: 2
Wheel Formula: 0
Door count: 2/3
Wheel base: 3.750 mm
Gearbox: Manual gearbox
Emission Class: EURO 5
Environment Badge 4 Grün
Length 6.65 m
Width 2.10 m
Height 3.05 m
Total weight: 3,500 kg
Mileage: 83.000 km
Zollkenzeichen Gratis!
Price
33,900 € netto

Exportpreis auf Anfrage.
Export price on request.
Prix export sur demande.
Zapytaj o cenę eksportową.
экспортная цена по запросу.
سعر التصدير

kontaktoni
Tel: (00 49) 2173 - 101 498 21 Deutsch Englisch Französisch
Tel: (00 49) 2173 - 101 498 22 Deutsch Englisch Französisch Svenska Español Pусский
Tel: (00 49) 2173 - 101 498 23 Deutsch Englisch Französisch Arabisch
Tel: (00 49) (0) 173 - 2991717 Deutsch Englisch
Tel: (00 49) (0) 175 - 1884412 Deutsch Englisch Französisch
Fax:(00 49) 21 73 - 101 49 8 10
e-mail: info2@acr-juretzki.de

ACR-Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH
Hans-Boeckler-Str. 22a
D-40764, Langenfeld
Öffnungszeiten:
Montag - Freitag: 09.00 - 18.00
Samstag: 09.00 - 13.00
*** Alle Angaben ohne Gewähr. Das Recht auf Zwischenverkauf vorbehalten.

Ne themi:
PL, DE, EN, FR, IT, ES, RU, SV