Scania P280 Rasti frigorifer 7.60m tub tubi i mishit me ajër të kondicionuar me ajër të kondicionuar LBW EURO5 TÜV i ri!

Special features

- Motorri Euro 5 DC9 38 L01
- Retarder Scania
- Boshti i pasmë i pezullimit të ajrit
- kyç diferencial
- ajer te kondicionuar
- Vendi i shoferit me pezullim ajri
- CD radio, Bluetooth
- Pasqyrë e këndit të gjerë
- kontrolli i lundrimit
- kompjuter në bord
- kamera me pamje të pasme
- kutia e veglave
- rrota rezervë
- Dritare elektrike
- elektr. pasqyrë e rregullueshme me nxhemje

Body of the vehicle

Rast frigorifer nga Chereau me njësi ftohëse Carrier Supra 950 dhe ngritës bishti Zepro


- Hapësira e ngarkesës: 7.60m x 2.46m x 2.50m (L x W x H)

- Leviand 25 - vinçi hidraulik i kantierit

- 2x shirita sharje nga të dy palët

- Ndriçim shtëpie

- Ashensori i bishtit Zepro - 1,500kg- Transportuesi Supra 950 agregat

- Operacioni motorik dhe i palëvizshëm 380V

- -20 ° C kapaciteti i dobishëm për ftohje i njësisë në kushte ATP
përfshirë 30 ° C (86 ° F) temperaturën e ambientit

Rast frigorifer Scania P280 me njësi transportuese, transportues tubash mishi dhe ngritës bishti Zepro.

Automjeti është në gjendje shumë të mirë teknike dhe optike. 64 kilometra largësi totale, e demonstrueshme. Të gjitha inspektimet janë kryer në kohën e duhur. Të gjithë dokumentet e mirëmbajtjes në dispozicion!

TÜV i ri

Regjistrimi doganor i përfshirë!


Ne jemi në dispozicionin tuaj në çdo kohë për pyetje të mëtejshme, detaje teknike, foto të detajuara.

Ne kujdesemi për të gjitha formalitetet që lidhen me eksportin.


Subjekt i shitjeve paraprake dhe gabimeve! Kushtet dhe rregullat tona të përgjithshme zbatohen ekskluzivisht!


nëse keni ndonjë pyetje më telefononi
NR AL/KS: +383 49155996 (Viber/WhatsApp)
DE +49 15117581292 (Viber/WhatsApp)
ne flasim shqip dhe gjermanisht

ACR-Juretzki Nutzfahrzeughandels


Të gjitha automjetet e ofruara për shitje janë pronë e ACR Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH. Automjetet tona janë fotografuar nga ne në kompani, kështu që të jeni të sigurt se ato janë foto origjinale që tregojnë gjendjen aktuale të automjetit. Pas restaurimit të mëparshëm të automjeteve të përdorura në punëtorinë tonë për mekanikë, trupore dhe pikturë, ata janë plotësisht të përgatitur për inspektimin teknik. Ne garantojmë kilometrazhin origjinal të makinës. Për të shmangur rrezikun, mund ta kontrolloni automjetin në distancë nga kompani me reputacion si KÜS, TÜV ose Dekra.

Ne gjithashtu ofrojmë shërbime shtesë si:

  • Dorëzimi i automjetit të blerë në destinacionin që ju dëshironi
  • Të gjitha formalitetet e eksportit (numrat e regjistrimit të eksportit, etj.)
  • Oferta individuale për financim
  • Ofertat e qirasë
  • Blerja e automjetit tuaj ekzistues në faturim
  • Instalimi i pajisjeve shtesë sipas kërkesës

Për informacione të mëtejshme të tilla si të dhëna teknike, foto të hollësishme, ju lutemi na kontaktoni, ne do të jemi të lumtur t'ju ndihmojmë. Nëse nuk keni gjetur një automjet të përshtatshëm për kompaninë tuaj, na kontaktoni.* Të gjitha çmimet e listuara në faqen tonë të internetit janë çmime neto. ACR Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH përpilon me shumë kujdes përmbajtjen e kësaj faqe në internet dhe siguron që ajo të azhurnohet rregullisht. Sidoqoftë, ky informacion shërben vetëm si informacion i përgjithshëm jo-detyrues dhe nuk zëvendëson këshillat individuale të hollësishme kur merrni një vendim për blerjen. Vetëm dispozitat e përfshira në kontratën e shitjes janë vendimtare. Ne rezervojmë të drejtën për të bërë ndryshime, gabime, gabime shtypi dhe shitje paraprake.

Specifications
ID: 07199518
Brand: Scania
Model P280
Version DB4X2 HNA
First Registration: 09-2010
Power: 206 kW (280HP)
Engine capacity: 9290cm3
Fuel Type: Diesel
Colour: white
Axles: 2
Wheel Formula: 0
Suspension: leaf spring / Air
Door count: 2/3
Wheel base: 5.100 mm
Gearbox: Manual gearbox
Emission Class: EURO 5
Environment Badge 4 Grün
Total weight: 19,000 kg
Empty weight: 12.215 kg
Payload: 6.785 kg
Mileage: 693.000 km
Zollkenzeichen Gratis!
Price
Preis auf Anfrage

Exportpreis auf Anfrage.
Export price on request.
Prix export sur demande.
Zapytaj o cenę eksportową.
экспортная цена по запросу.
سعر التصدير

kontaktoni
Tel: (00 49) 2173 - 101 498 21 Deutsch Englisch Französisch
Tel: (00 49) 2173 - 101 498 22 Deutsch Englisch Französisch Svenska Español Pусский
Tel: (00 49) 2173 - 101 498 23 Deutsch Englisch Französisch Arabisch
Tel: (00 49) (0) 175 - 1884412 Deutsch Englisch Französisch
Fax:(00 49) 21 73 - 101 49 8 10
e-mail: info2@acr-juretzki.de

ACR-Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH
Hans-Boeckler-Str. 22a
D-40764, Langenfeld
Öffnungszeiten:
Montag - Freitag: 09.00 - 18.00
Samstag: 09.00 - 13.00
*** Alle Angaben ohne Gewähr. Das Recht auf Zwischenverkauf vorbehalten.

Ne themi:
PL, DE, EN, FR, IT, ES, RU, SV