Renault Master 125dCi platformë pune me Korb dej 120 KG EN-120-TF1 12 milion EURO5 TÜV UVV e re!

Special features

- 3 vende/Ulse
- ABS, ESP
- airbag
- Radio CD Bluetooth Bluetooth
- elektr. immobilizer
- Rrota e rregullueshme në lartësi dhe në thellësi
- kompjuter në bord
- timoni multifunksional
- Ndihma për parkim
- Dritare elektrike
- elektr. pasqyrë e rregullueshme me nxhemje
- Bllokimi qendror me telekomandë / Zentral me Qels
- Gomat e reja!

Body of the vehicle

Platformë e punës ajrore Comilev EN-120-TF1


- max. Lartësia e punës: 12m

- max. arrijnë anësore: 6m

- Rrotullimi: 360 °

- Shporta mund të mbajë deri në 120 kg

- telekomandë

- Funksioni i fillimit / ndalimit të motorit

- Lidhje 220V në shportë

Description

Automjeti është në një gjendje shumë të mirë teknike dhe optike, platforma e punës ajrore është plotësisht funksionale dhe e gatshme për përdorim. Automjeti dhe trupi shërbeheshin rregullisht.

TÜV dhe UVV të reja!

Regjistrimi doganor i përfshirë!


Ne jemi në dispozicionin tuaj në çdo kohë për pyetje të mëtejshme, detaje teknike, foto të detajuara.

Ne kujdesemi për të gjitha formalitetet që lidhen me eksportin.


Subjekt i shitjeve paraprake dhe gabimeve! Kushtet dhe rregullat tona të përgjithshme zbatohen ekskluzivisht!


nëse keni ndonjë pyetje më telefononi
NR AL/KS: +383 49155996 (Viber/WhatsApp)
DE +49 15117581292 (Viber/WhatsApp)
ne flasim shqip dhe gjermanisht

Specifications
ID: 08194098
Brand: Renault
Model Master
Version 125dCi
First Registration: 04-2014
Power: 92 kW (125HP)
Engine capacity: 2299cm3
Fuel Type: Diesel
Colour: white
Axles: 2
Wheel Formula: 0
Door count: 2/3
Wheel base: 3.682 mm
Tires: 225/65 R16C
1 Achse 10mm
2 Achse 10mm
Gearbox: Manual gearbox
Emission Class: EURO 5
Environment Badge 4 Grün
Length 6.76 m
Width 2.07 m
Height 3.30 m
Total weight: 3,500 kg
Mileage: 153.000 km
Zollkenzeichen Gratis!
Price
25,800 € netto

Exportpreis auf Anfrage.
Export price on request.
Prix export sur demande.
Zapytaj o cenę eksportową.
экспортная цена по запросу.
سعر التصدير