Mercedes-Benz Axer 1829 NL rast ngrirjeje 8.70m Carrier Supra 950 LBW 1500kg klimë EURO5 TÜV e re!

Special features

- ABS, ASR
- Transmision manual me 8 shpejtësi
- kyç diferencial
- frena e motorit
- ajer te kondicionuar
- Selia e shoferit ISRI me pezullim ajri
- Radio CD Mercedes Truckline me Bluetooth
- Pasqyrë e këndit të gjerë
- kontrolli i lundrimit
- çelës i çatisë
- kompjuter në bord
- Rast mjeti
- goma rezervë
- gjendje shumë e mirë e gomave!
- xhami i ri!
- elektr. pasqyrë e rregullueshme me nxhemje
- elektr. dritare
- Bllokimi qendror me telekomandë / Zentral me Qels

Body of the vehicle

Rast frigorifer nga Klege-Europ me njësi ftohëse Carrier Supra 950 dhe ashensor bisht Dhollandia- Viti i ndërtimit: 12.2011

- Hapësira e ngarkesës: 8.70m x 2.46m x 2.35m (L x W x H)

- Ndriçim shtëpie

- shirita përgjimi

- Ashensori i bishtit Dhollandia - 1.500kg

- LBW
telekomandë


- Transportuesi Supra 950 agregat

- ATP e vlefshme deri në 12/2020

- Operacioni motorik dhe i palëvizshëm 380V

- -20 ° C kapaciteti i dobishëm për ftohje i njësisë në kushte ATP
përfshirë 30 ° C (86 ° F) temperaturën e ambientit

Frigorifer Mercedes-Benz Axor 1829 me njësi transportuese dhe ashensor bisht Dhollandia.

Automjeti është në gjendje shumë të mirë teknike dhe optike. Kilometrazhi total 393.500 km, i verifikueshëm dhe i garantuar. Të gjitha inspektimet janë kryer në kohën e duhur. Të gjithë dokumentet e mirëmbajtjes në dispozicion!

TÜV i ri!

Ne jemi në dispozicionin tuaj në çdo kohë për pyetje të mëtejshme, detaje teknike, foto të detajuara.

Ne kujdesemi për të gjitha formalitetet që lidhen me eksportin.


Subjekt i shitjeve paraprake dhe gabimeve! Kushtet dhe rregullat tona të përgjithshme zbatohen ekskluzivisht!


nëse keni ndonjë pyetje më telefononi
NR AL/KS: +383 49155996 (Viber/WhatsApp)
DE +49 15117581292 (Viber/WhatsApp)
ne flasim shqip dhe gjermanisht

ACR-Juretzki Nutzfahrzeughandels


Të gjitha automjetet e ofruara për shitje janë pronë e ACR Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH. Automjetet tona janë fotografuar nga ne në kompani, kështu që të jeni të sigurt se ato janë foto origjinale që tregojnë gjendjen aktuale të automjetit. Pas restaurimit të mëparshëm të automjeteve të përdorura në punëtorinë tonë për mekanikë, trupore dhe pikturë, ata janë plotësisht të përgatitur për inspektimin teknik. Ne garantojmë kilometrazhin origjinal të makinës. Për të shmangur rrezikun, mund ta kontrolloni automjetin në distancë nga kompani me reputacion si KÜS, TÜV ose Dekra.

Ne gjithashtu ofrojmë shërbime shtesë si:

  • Dorëzimi i automjetit të blerë në destinacionin që ju dëshironi
  • Të gjitha formalitetet e eksportit (numrat e regjistrimit të eksportit, etj.)
  • Oferta individuale për financim
  • Ofertat e qirasë
  • Blerja e automjetit tuaj ekzistues në faturim
  • Instalimi i pajisjeve shtesë sipas kërkesës

Për informacione të mëtejshme të tilla si të dhëna teknike, foto të hollësishme, ju lutemi na kontaktoni, ne do të jemi të lumtur t'ju ndihmojmë. Nëse nuk keni gjetur një automjet të përshtatshëm për kompaninë tuaj, na kontaktoni.* Të gjitha çmimet e listuara në faqen tonë të internetit janë çmime neto. ACR Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH përpilon me shumë kujdes përmbajtjen e kësaj faqe në internet dhe siguron që ajo të azhurnohet rregullisht. Sidoqoftë, ky informacion shërben vetëm si informacion i përgjithshëm jo-detyrues dhe nuk zëvendëson këshillat individuale të hollësishme kur merrni një vendim për blerjen. Vetëm dispozitat e përfshira në kontratën e shitjes janë vendimtare. Ne rezervojmë të drejtën për të bërë ndryshime, gabime, gabime shtypi dhe shitje paraprake.

Specifications
ID: 10194986
Brand: Mercedes-Benz
Model Axor
Version 1829
First Registration: 01-2012
Engine capacity: 7201cm3
Fuel Type: Diesel
Colour: white
Axles: 2
Wheel Formula: 0
Door count: 2/3
Wheel base: 6.000 mm
Gearbox: Manual gearbox
Emission Class: EURO 5
Environment Badge 4 Grün
Total weight: 19,000 kg
Empty weight: 10.665 kg
Payload: 8.335 kg
Mileage: 393.500 km
Zollkenzeichen Gratis!
Price
34,900 € netto

Exportpreis auf Anfrage.
Export price on request.
Prix export sur demande.
Zapytaj o cenę eksportową.
экспортная цена по запросу.
سعر التصدير

kontaktoni
Tel: (00 49) 2173 - 101 498 21 Deutsch Englisch Französisch
Tel: (00 49) 2173 - 101 498 22 Deutsch Englisch Französisch Svenska Español Pусский
Tel: (00 49) 2173 - 101 498 23 Deutsch Englisch Französisch Arabisch
Tel: (00 49) (0) 173 - 2991717 Deutsch Englisch
Tel: (00 49) (0) 175 - 1884412 Deutsch Englisch Französisch
Fax:(00 49) 21 73 - 101 49 8 10
e-mail: info2@acr-juretzki.de

ACR-Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH
Hans-Boeckler-Str. 22a
D-40764, Langenfeld
Öffnungszeiten:
Montag - Freitag: 09.00 - 18.00
Samstag: 09.00 - 13.00
*** Alle Angaben ohne Gewähr. Das Recht auf Zwischenverkauf vorbehalten.

Ne themi:
PL, DE, EN, FR, IT, ES, RU, SV