Opel Movano Platforma e punës ajrore KLUBB K26

Special features

- 3 vende
- ABS, ASR
- CD radio, AUX, BLUETOOTH
- kontrolli i lundrimit
- jastëk ajri
- Drejtues elektrik
- Selia e shoferit me mbështetëse
- Dritare elektrike
- Kamera rezervë
- Imobilizues elektrik
- Bllokimi qendror me telekomandë
- kompjuter bordi

Body of the vehicle

KLUBB K26

- Lartësia e punës: 12 m
- Arritja anësore: 6 m
- Rrotullimi: 360 °
- shportë deri në 120 kg
- Telekomandë për shportën
- Funksioni i fillimit / ndalimit të motorit
- Pompë elektrike emergjente
- Numëruesi i orës

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Platforma e punës ajrore K26 nga prodhuesi francez KLUBB i montuar në një Opel Movano - pompa hidraulike me bashkim magnetik drejtohet nga një rrip V i drejtuar nga motori i automjetit.
Përgatitje elektrike për instalimin e një bashkimi rimorkio.

Platforma e punës ajrore është montuar në një furgon kutish të përshtatur dhe për këtë arsye është një nga produktet më kompakte në treg dhe i optimizuar për përdorim urban.
Varianti i pajisjeve pa mbështetëse anësore ofron kursimin më të madh të mundshëm në kohë për punë afatshkurtër falë montimit dhe çmontimit të qetë të makinës.

Produkt optimal për kompanitë telekomunikuese dhe elektrike, si dhe shërbimet komunale dhe kompanitë e pikturës.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxks

Në dispozicion tani në depon tonë në Langenfeld!

Ne ofrojmë platforma të ndryshme ngritëse nga 10 deri në 20 metra.

ACR-Juretzki Nutzfahrzeughandels


Të gjitha automjetet e ofruara për shitje janë pronë e ACR Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH. Automjetet tona janë fotografuar nga ne në kompani, kështu që të jeni të sigurt se ato janë foto origjinale që tregojnë gjendjen aktuale të automjetit. Pas restaurimit të mëparshëm të automjeteve të përdorura në punëtorinë tonë për mekanikë, trupore dhe pikturë, ata janë plotësisht të përgatitur për inspektimin teknik. Ne garantojmë kilometrazhin origjinal të makinës. Për të shmangur rrezikun, mund ta kontrolloni automjetin në distancë nga kompani me reputacion si KÜS, TÜV ose Dekra.

Ne gjithashtu ofrojmë shërbime shtesë si:

  • Dorëzimi i automjetit të blerë në destinacionin që ju dëshironi
  • Të gjitha formalitetet e eksportit (numrat e regjistrimit të eksportit, etj.)
  • Oferta individuale për financim
  • Ofertat e qirasë
  • Blerja e automjetit tuaj ekzistues në faturim
  • Instalimi i pajisjeve shtesë sipas kërkesës

Për informacione të mëtejshme të tilla si të dhëna teknike, foto të hollësishme, ju lutemi na kontaktoni, ne do të jemi të lumtur t'ju ndihmojmë. Nëse nuk keni gjetur një automjet të përshtatshëm për kompaninë tuaj, na kontaktoni.* Të gjitha çmimet e listuara në faqen tonë të internetit janë çmime neto. ACR Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH përpilon me shumë kujdes përmbajtjen e kësaj faqe në internet dhe siguron që ajo të azhurnohet rregullisht. Sidoqoftë, ky informacion shërben vetëm si informacion i përgjithshëm jo-detyrues dhe nuk zëvendëson këshillat individuale të hollësishme kur merrni një vendim për blerjen. Vetëm dispozitat e përfshira në kontratën e shitjes janë vendimtare. Ne rezervojmë të drejtën për të bërë ndryshime, gabime, gabime shtypi dhe shitje paraprake.

Specifications
ID: 01213102
Brand: Opel
Model Movano
Version L2H2
First Registration: 09-2016
Power: 92 kW (125HP)
Engine capacity: 2299cm3
Fuel Type: Diesel
Colour: white
Axles: 2
Wheel Formula: 4x2
Cabin: Local Traffic
Suspension: leaf spring
Door count: 2/3
Tires: 4 goma te reja
Gearbox: Manual gearbox (Transmision manual me 6 shpejtësi)
Emission Class: EURO 5
Environment Badge 4 Grün
Total weight: 3,500 kg
Mileage: 114.120 km
Zollkenzeichen Gratis!
Price
36,900 € netto

Exportpreis auf Anfrage.
Export price on request.
Prix export sur demande.
Zapytaj o cenę eksportową.
экспортная цена по запросу.
سعر التصدير

kontaktoni
Tel: (00 49) 2173 - 101 498 21 Deutsch Englisch Französisch
Tel: (00 49) 2173 - 101 498 22 Deutsch Englisch Französisch Svenska Español Pусский
Tel: (00 49) 2173 - 101 498 23 Deutsch Englisch Französisch Arabisch
Tel: (00 49) (0) 173 - 2991717 Deutsch Englisch
Tel: (00 49) (0) 175 - 1884412 Deutsch Englisch Französisch
Fax:(00 49) 21 73 - 101 49 8 10
e-mail: info2@acr-juretzki.de

ACR-Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH
Hans-Boeckler-Str. 22a
D-40764, Langenfeld
Öffnungszeiten:
Montag - Freitag: 09.00 - 18.00
Samstag: 09.00 - 13.00
*** Alle Angaben ohne Gewähr. Das Recht auf Zwischenverkauf vorbehalten.

Ne themi:
PL, DE, EN, FR, IT, ES, RU, SV